Bu iş ilanı 40 günden fazla bir zaman önce yayınlandı...
1

başvuru

Freelance 3D Solidworks Tasarımlarınız Yapılır

Firma: Arprom Muhendislik (Online teslimat)

Ürün geliştirme servisimiz, ürün geliştirmeyle ilgili tüm aşamaları kapsayan, düşünceden ürüne ar-gecilik yaklaşımlarının tümünün kullanıldığı bir servisler bütünüdür. Nasıl bir ürün düşüncesine sahipsiniz ? Veya Pazarda var olan ve başarılı bulduğunuz ürünlere alternatif ürün düşünceleri mi istiyorsunuz ? Bu konuda size son derece değerli bir çözüm ortaklığı teklifimiz var. Hangi kategoride yer alıyorsunuz ?

A- Belli bir ürün grubunda ürettiklerinizle pazarda var olmuş bir oyuncusunuz. Rekabet koşulları sizi daha farklı ürünler geliştirmek ve bunlarla pazardaki rekabet gücünüzü arttırmanız gerektiğine işaret ediyor. Mevcut ürün geliştirme kadronuz daha yenilikçi ürün geliştirme çalışmaları için yeterli tecrübeye sahip değil. Bizden destek isteyebilirsiniz.

B- Var olduğunuz sektörün dışına çıkıp gelecek vaat ettiğine inandığınız yepyeni bir sektörde oyuncu olmak niyetindesiniz. Girişimci yatırımcı özelliğinizle yeni sulara güvenle yelken açabilmek için bizden destek isteyebilirsiniz. Beraber hedeflediğiniz pazarlara yönelik katma değerleri yüksek, satılabilir ürünler geliştirebiliriz.

C- Oldukça yoğun iş temposunda yeni projeler ile ilgilenecek , sıfırdan proje tasarlayıp pazara sürecek vaktiniz olmayabilir unutmayın ki sadece proje tasarım konularında sizlere anahtar teslimi projeler sunuyoruz.


« Kategoriye dön
Bu iş ilanı gerçek değil mi? Şikayet et!   
Arkadaşına tavsiye et
27-08-2014'de yayınlandı
866 defa bakıldı