Bu iş ilanı 40 günden fazla bir zaman önce yayınlandı...
0

başvuru

Freelance Belediye proje çizimleri,Ruhsat alınması,uygulama çizimleri

Firma: Duygu Abaci (Online teslimat)

İstanbul da kurulmuş olan firma faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında mimarlık,fuar standları,iç mimari ve dekorasyon projeleri konusunda sürdüren bir firmadır.

Mimarlık;
Tasarım öncesi hizmetler, mimari ve iç mimari disiplinler kapsamında tasarım, tasarım danışmanlığı, tasarım yönetimi ile uygulama,belediye proje çizimleri ve kontrollük hizmetleridir. Bu kapsamda her tür yapının Mimari Etüt, Mimari Avan ve Uygulama Projeleri, detay çözümleri olmak üzere iç mekan tasarım ve uygulama projeleri hizmetleridir. Ayrıca bu hizmetleri mimarlık ofislerinden de projenin hacmine göre proje hizmeti satın alabilir.


Ev yapim dekor , iç mimari ekibi ele aldığı projelerde, tasarım , dekorasyon ve imalatla ilgili her konuda işin kontrolünü elinden bırakmayan, işlerine ayrım yapmadan tamamında aynı özveriyle yaklaşan, profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Böylelikle tasarım sürecinin başından imalatın sonrasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlanmaktadır.

1. Mutfak projeleri,
2. Banyo projeleri,
3. Yatak odası ve yemek odası projeleri,
4. Genç odası projeleri,
5. Asma tavan projeleri,
6. Ofis projeleri,

Fuar Standları;
Firma tanıtımınızı en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak tasarım çalışmasının ardından, yapılan 3d sunumlarla kesinleşmiş projenin uygulama çizimleri, elektrik ve aydınlatma projeleri, mobilya imalat çizimleri gibi teknik çizimleri hazırlanıyor, organizasyon ve şantiye aşamasıyla beraber standınızı eksiksiz bir şekilde termin süresinde teslim ediyoruz.

Mimar ve İç mimarlardan oluşan yetenekli profesyonel kadromuz ile en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.


Yeni iş ilanları Duygu Abaci
Tam zamanlı mimari ve iç mimari çizimler -fuar stand tasarımları firma: Duygu Abaci, Online teslimat 23-10-2014

« Kategoriye dön
Bu iş ilanı gerçek değil mi? Şikayet et!   
Arkadaşına tavsiye et
23-10-2014'de yayınlandı
1007 defa bakıldı