Bu iş ilanı 40 günden fazla bir zaman önce yayınlandı...
1

başvuru

Freelance İnpo Elektrik Proje Freelance (serbest)

Firma: inpo (Online teslimat)

Sn. Firma Yetkilileri

1998 Yılından bu yana Elektrik projeleri çizmekteyiz. Bir kaç tanınmış firmalarda 14 yıl boyunca görev aldık ve aldığımız görevleri başarı ile tamamladık. Yeterli bilgi ve tecrübeyi edindigimize inanmaktayız.
Bu güne kadar büyük proje ve taahhüt firmalarında saygın işlere imzamızı attık ve atmaya devam ediyoruz. Hemen hemen her türlü yapıların projelerini oluşturduk.
Hatane, okul, fabrika, haddehane, iş merkezi, otel, havalimanı gibi ciddi projelerin elektrik tesisatını direk bizzat kendimiz çizdik. Aydınlatma, priz, kuvvetli akım kolon şeması, yangın, seslendirme, cctv, telefon data,güvenlik gibi aklınıza gelen hertürlü elektrik projelerinin çiziminde uzman hale geldik.

Artık kendi işimizi yapmanın zamanı geldiğini düşünmekteyiz. Sizin gibi değerli firmaların elektrik proje yükünüzü üstlenmeye hazırız. Piyasada bizde varız demek için emeğimizi piyasanın %60 düşüğüne icra etmekteyiz. Bizimle çalışmak isterseniz irtibat numaralarımız ve mail adreslerimiz aşağıdaki gibidir.

SAYGILARIMIZLA


Bu bir "Serbest Zamanlı Çalışma" (Freelance) ilanıdır.
İlan sahibine çizim/tasarım/modelleme yaptırmak istiyorsanız; Aşağıdaki Başvur linkine tıklayarak yaptırmak istediğiniz çizimin detaylarını da yazarak iletişim kurabilirsiniz.


« Kategoriye dön
Bu iş ilanı gerçek değil mi? Şikayet et!   
Arkadaşına tavsiye et
18-04-2012'de yayınlandı
1059 defa bakıldı