Bu iş ilanı 40 günden fazla bir zaman önce yayınlandı...
0

başvuru

Freelance Freelance autocad, revit, sketch up çizimler, metraj

Firma: Zeynep Meriç (Online teslimat)

Autocad, Photoshop, Revit Architecture, Sketch Up, MS Office gibi veya benzeri programlarda metraj, keşif ve çizim işleriniz hızlı bir şekilde yapılıp tarafınızca belirtilen tarihte teslim edilmektedir.

7 senedir mimarlık mesleğinin içerisinde aktif olarak çalışmaktayım. 1 yıl kendi şirketimde çalıştım. 1 yıl belediyeye ihale yoluyla proje hazırlayan ata inşaat'ta çalıştım. 4 yıl taşyapı mashattan şantiyesi'nde uygulama işleri, saha ile mimari ofis arasındaki koordinasyonun sağlanması, süperpozelerin yapılması, as-builtlerin hazırlanması, detayların hazırlanmasında çalıştım. 2 ay yeşil inşaat innovia 1. Etap ince işler uygulamasında çalıştım. 10 ay hakan kıran mimarlık'ta ruhsat ve uygulama projeleri, shop drawıngler, sistem detayları, nokta detayları, metraj çalışmalarında bulundum. 2 ay ağaoğlu şirketler grubu'nda my world europe şantiyesi'nde saha ile mimari ofis arasındaki koordinasyonun sağlanması, süperpozelerin yapılması, as-builtlerin hazırlanması, detayların hazırlanması ve sahaya verilmesinde çalıştım. Bu arada ek işler aldım. Tarihi duvarın geomagic adlı bilgisayar programında 1500 adet taş modelledim. Master eğitimim bitme aşamasında. Şimdi kendi şirketimi kuruyorum. Ruhsat ve uygulama projelerinin hazırlanması konusunda tecrübeliyim. İtfaiye, iski, mimarlar odası, sivil savunmaya projeleri onaylatıp ruhsatını hızlı bir şekilde alabilirim projeyi hazırladıktan sonra. İmza yetkim var. Bu şekildeki projelerinizi hızlı bir şekilde yapıp tarafınıza teslim edebilirim.


Gerektiği taktirde referans verebilirim.


Bu bir "Serbest Zamanlı Çalışma" (Freelance) ilanıdır.
İlan sahibine çizim/tasarım/modelleme yaptırmak istiyorsanız; Aşağıdaki Başvur linkine tıklayarak yaptırmak istediğiniz çizimin detaylarını da yazarak iletişim kurabilirsiniz.


« Kategoriye dön
Bu iş ilanı gerçek değil mi? Şikayet et!   
Arkadaşına tavsiye et
27-06-2011'de yayınlandı
1269 defa bakıldı